GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Kranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 1 orë
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:18KranëStacioni Kranë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 18 minuta
1

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 1 orë
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:18KranëStacioni Kranë

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 18 minuta
1

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:18KranëStacioni Kranë

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 48 minuta
1

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

15:18KranëStacioni Kranë

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 48 minuta
1

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 1 orë, 15 minuta
3

14:15TiranëStacioni Tiranë

18:33KranëStacioni Kranë

Anbastar
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 33 minuta
Çmimi total: 15
1

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 1 orë, 45 minuta
3

04:45TiranëStacioni Tiranë

09:03KranëStacioni Kranë

Anbastar
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.