GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Korishë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:29KorishëStacioni Korishë

18:40Prizren

Halimaj
?€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:49KorishëStacioni Korishë

19:00Prizren

Erlines
?€

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

19:09KorishëStacioni Korishë

19:20Prizren

Sharri
?€

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

19:29KorishëStacioni Korishë

19:40Prizren

Jeta
?€

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:49KorishëStacioni Korishë

20:00Prizren

Bashkimi Reisen
?€

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:14KorishëStacioni Korishë

20:25Prizren

Zhur Tours
?€

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:49KorishëStacioni Korishë

21:00Prizren

Bres Turs
?€

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:40KorishëStacioni Korishë

21:54Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.