GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Komoran, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:22KomoranStacioni Komoran

16:31Gjakovë

Cali
?€

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:40KomoranStacioni Komoran

16:45Prizren

Gashi
?€

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:30KomoranStacioni Komoran

16:03Skënderaj

Memi Reisen NTT
?€

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

15:45KomoranStacioni Komoran

16:18Skënderaj

Memi Reisen NTT
?€

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00KomoranStacioni Komoran

17:05Prizren

Dardi
?€

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:52KomoranStacioni Komoran

17:01Gjakovë

Meti Tours
?€

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30KomoranStacioni Komoran

17:35Prizren

Arbëria Turist
?€

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:22KomoranStacioni Komoran

17:31Gjakovë

Armend Tours
?€

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45KomoranStacioni Komoran

17:18Skënderaj

Zekaj Tours
?€

16:25PrishtinëStacioni Prishtinë

17:05KomoranStacioni Komoran

18:10Prizren

Mir Turs
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.