GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Katushnicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
2
Ndërrim në: Beki ComercPritja: 21 minuta
3

16:15GjilanStacioni Gjilan

16:51KatushnicëStacioni Katushnicë

Beki Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.