GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Hogosht, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

10:45GjilanStacioni Gjilan

11:33HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 4
1

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:55GjilanStacioni Gjilan

Bleri Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 20 minuta
3

11:15GjilanStacioni Gjilan

12:03HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:14GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
2.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 16 minuta
3

13:30GjilanStacioni Gjilan

14:18HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 4
1

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

14:34GjilanStacioni Gjilan

Mensi
2.5€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 11 minuta
3

14:45GjilanStacioni Gjilan

15:33HogoshtStacioni Hogosht

Mensi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 4
1

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:34GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

17:45GjilanStacioni Gjilan

18:33HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 4
1

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:14GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 16 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:18HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.