GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Hogosht, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:40FerizajStacioni Ferizaj

14:29GjilanStacioni Gjilan

Jehona
2.3€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 16 minuta
3

14:45GjilanStacioni Gjilan

15:33HogoshtStacioni Hogosht

Mensi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 3.8
1

16:40FerizajStacioni Ferizaj

17:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2.3€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 16 minuta
3

17:45GjilanStacioni Gjilan

18:33HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 3.8
1

18:20FerizajStacioni Ferizaj

19:09GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
2.3€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

19:20GjilanStacioni Gjilan

20:08HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 3.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.