GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hogosht, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00HogoshtStacioni Hogosht

15:48GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.5€
2
Ndërrim në: Xeni TransPritja: 12 minuta
3

16:00GjilanStacioni Gjilan

16:49FerizajStacioni Ferizaj

Xeni Trans
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 3.8
1

16:00HogoshtStacioni Hogosht

16:48GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.5€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 12 minuta
3

17:00GjilanStacioni Gjilan

17:49FerizajStacioni Ferizaj

Mimoza 93
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 3.8
1

17:00HogoshtStacioni Hogosht

17:48GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

18:00GjilanStacioni Gjilan

18:49FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 3.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.