GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Grackë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

08:49GrackëStacioni Grackë

10:05Prizren

Drini Reisen
?€

09:05PrishtinëStacioni Prishtinë

09:34GrackëStacioni Grackë

10:50Prizren

Fidani Turs
?€

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:59GrackëStacioni Grackë

11:15Prizren

Zhur Tours
?€

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:49GrackëStacioni Grackë

13:05Prizren

Sharri
?€

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

12:14GrackëStacioni Grackë

13:30Prizren

Halimaj
?€

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

12:39GrackëStacioni Grackë

13:55Prizren

Bres Turs
?€

12:35PrishtinëStacioni Prishtinë

13:04GrackëStacioni Grackë

14:20Prizren

Jeta
?€

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:59GrackëStacioni Grackë

15:15Prizren

Nt Dardani
?€

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:29GrackëStacioni Grackë

15:45Prizren

Bashkimi Reisen
?€

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:59GrackëStacioni Grackë

16:15Prizren

Zhur Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.