GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:20Pejë

Miroci
1€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:17Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:30Rahovec

Shehu 2000
0.5€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:31Gjakovë

Armend Tours
?€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:33Grabovc

Leci Reisen
?€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:37Istog

Bala
?€

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:40Pejë

Deli Abazi
1€

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

22:31Gjakovë

Kushtrimi Nm
?€

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

23:01Gjakovë

Norway Travel Gjakovë
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.