GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Dushk, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:00TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 30 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

21:56DushkStacioni Dushk

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15
1

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

03:30TiranëStacioni Tiranë

04:56DushkStacioni Dushk

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.