GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Deberllukë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:36DeberllukëStacioni Deberllukë

08:48Mitrovicë

Arena-Trav
?€

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

08:51DeberllukëStacioni Deberllukë

09:03Mitrovicë

Blendi Reisen
?€

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:06DeberllukëStacioni Deberllukë

09:18Mitrovicë

Ariani
?€

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:21DeberllukëStacioni Deberllukë

09:33Mitrovicë

Besi
?€

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:36DeberllukëStacioni Deberllukë

09:48Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
?€

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:51DeberllukëStacioni Deberllukë

10:03Mitrovicë

Union
?€

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:06DeberllukëStacioni Deberllukë

10:18Mitrovicë

Balli
?€

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:21DeberllukëStacioni Deberllukë

10:33Mitrovicë

Balli
?€

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:36DeberllukëStacioni Deberllukë

10:48Mitrovicë

Beka Tours
?€

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:51DeberllukëStacioni Deberllukë

11:03Mitrovicë

Qendrimi
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.