GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Brezovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50FerizajStacioni Ferizaj

Fatoni-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 10 minuta
3

12:00FerizajStacioni Ferizaj

13:03BrezovicëStacioni Brezovicë

N.T.Sh Beka
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 6.5
1

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:50FerizajStacioni Ferizaj

Medina
1.5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 10 minuta
3

19:00FerizajStacioni Ferizaj

20:03BrezovicëStacioni Brezovicë

N.T.Sh Beka
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 6.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.