GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Bilinicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 16 minuta
3

10:50GjilanStacioni Gjilan

11:19BilinicëStacioni Bilinicë

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 2.5
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:14GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 16 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

15:59BilinicëStacioni Bilinicë

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:54GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 21 minuta
3

19:15GjilanStacioni Gjilan

19:44BilinicëStacioni Bilinicë

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.