GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Bajram Curri, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 29 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 5
1

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
5€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 29 minuta
3

14:00GjakovëStacioni Gjakovë

15:00Bajram CurriStacioni Bajram Curri

Rilindi Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.