GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Preshevë, Serbi Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 20 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:25PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 10
1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 20 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:15PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 10
1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 35 minuta
3

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:40PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 10

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.