GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Preshevë, Serbi Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30PreshevëStacioni Preshevë

09:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 1 orë, 10 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 15
1

09:30PreshevëStacioni Preshevë

11:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Veli Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 1 orë, 10 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 15
1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:30DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.