GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poliçan, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:15PoliçanStacioni Poliçan

13:12FierStacioni Fier

13:51Vlorë

Irbra Transport
?Lekë

13:30PoliçanStacioni Poliçan

15:27FierStacioni Fier

16:06Vlorë

Irbra Transport
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

11:20PoliçanStacioni Poliçan

12:53LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 15 minuta

13:08LushnjeStacioni Lushnje

13:49FierStacioni Fier

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta

11:20PoliçanStacioni Poliçan

12:53LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 15 minuta

13:08LushnjeStacioni Lushnje

13:49FierStacioni Fier

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta

11:21PoliçanStacioni Poliçan

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 14 minuta

13:08LushnjeStacioni Lushnje

13:49FierStacioni Fier

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta

11:21PoliçanStacioni Poliçan

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 14 minuta

13:08LushnjeStacioni Lushnje

13:49FierStacioni Fier

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta

12:21PoliçanStacioni Poliçan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 12 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

14:47FierStacioni Fier

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta

12:21PoliçanStacioni Poliçan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 12 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

14:47FierStacioni Fier

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta

12:21PoliçanStacioni Poliçan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 12 minuta

14:06LushnjeStacioni Lushnje

14:47FierStacioni Fier

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta

12:21PoliçanStacioni Poliçan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 14 minuta

14:08LushnjeStacioni Lushnje

14:49FierStacioni Fier

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta

12:21PoliçanStacioni Poliçan

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 14 minuta

14:08LushnjeStacioni Lushnje

14:49FierStacioni Fier

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.