GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poliçan, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:45PoliçanStacioni Poliçan

11:56KavajëStacioni Kavajë

12:21Durrës

Dashi
?Lekë

09:00Çorovodë

09:51PoliçanStacioni Poliçan

12:02KavajëStacioni Kavajë

13:02Tiranë

Fastbas
?Lekë

11:20PoliçanStacioni Poliçan

13:31KavajëStacioni Kavajë

13:56Durrës

Dashi
?Lekë

10:30Çorovodë

11:21PoliçanStacioni Poliçan

13:32KavajëStacioni Kavajë

14:32Tiranë

Fastbas
?Lekë

11:30Çorovodë

12:21PoliçanStacioni Poliçan

14:32KavajëStacioni Kavajë

15:32Tiranë

Qani Sh.P.K
?Lekë

12:35PoliçanStacioni Poliçan

14:46KavajëStacioni Kavajë

15:46Tiranë

Shehi Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:51PoliçanStacioni Poliçan

11:24LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 21 minuta
3

11:45LushnjeStacioni Lushnje

12:23KavajëStacioni Kavajë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

09:51PoliçanStacioni Poliçan

11:24LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 24 minuta
3

11:48LushnjeStacioni Lushnje

12:26KavajëStacioni Kavajë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
1

09:51PoliçanStacioni Poliçan

11:24LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 26 minuta
3

11:50LushnjeStacioni Lushnje

12:20KavajëStacioni Kavajë

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

11:20PoliçanStacioni Poliçan

12:53LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

13:11LushnjeStacioni Lushnje

13:49KavajëStacioni Kavajë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

11:20PoliçanStacioni Poliçan

12:53LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: LedjanPritja: 22 minuta
3

13:15LushnjeStacioni Lushnje

13:53KavajëStacioni Kavajë

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 33 minuta
1

11:20PoliçanStacioni Poliçan

12:53LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

13:18LushnjeStacioni Lushnje

13:56KavajëStacioni Kavajë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta
1

11:21PoliçanStacioni Poliçan

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:11LushnjeStacioni Lushnje

13:49KavajëStacioni Kavajë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

11:21PoliçanStacioni Poliçan

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: LedjanPritja: 21 minuta
3

13:15LushnjeStacioni Lushnje

13:53KavajëStacioni Kavajë

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

11:21PoliçanStacioni Poliçan

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 24 minuta
3

13:18LushnjeStacioni Lushnje

13:56KavajëStacioni Kavajë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
1

11:21PoliçanStacioni Poliçan

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

13:20LushnjeStacioni Lushnje

13:58KavajëStacioni Kavajë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.