GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PodgoricëStacioni Podgoricë

10:30ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
10€
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 30 minuta
3

11:00ShkodërStacioni Shkodër

11:48LezhëStacioni Lezhë

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.