GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Petroc, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:35PetrocStacioni Petroc

10:52GjilanStacioni Gjilan

Beki Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 18 minuta
3

11:10GjilanStacioni Gjilan

12:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.