GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Perlinë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Istog

11:34PerlinëStacioni Perlinë

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Kukleci
3.5€

12:30Istog

13:04PerlinëStacioni Perlinë

14:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€

14:00Istog

14:34PerlinëStacioni Perlinë

15:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Niku-Tours
?€

15:30Istog

16:04PerlinëStacioni Perlinë

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€

16:00Istog

16:34PerlinëStacioni Perlinë

17:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Floriani
?€

17:00Istog

17:34PerlinëStacioni Perlinë

18:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Berisha Impex
3.5€

18:00Istog

18:34PerlinëStacioni Perlinë

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:34PerlinëStacioni Perlinë

15:22Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 10 minuta
3

15:32Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

15:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Egzoni Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
1

16:34PerlinëStacioni Perlinë

17:22Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Floriani
?€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 11 minuta
3

17:33Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Bajriqi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.