GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Përlep, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:56PërlepStacioni Përlep

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 8 minuta
3

20:30PejëStacioni Pejë

04:30UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.