GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pemishtë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:54PemishtëStacioni Pemishtë

12:44MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 16 minuta
3

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:59PemishtëStacioni Pemishtë

16:49MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
?€
2
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 11 minuta
3

17:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 1.8
1

17:09PemishtëStacioni Pemishtë

17:59MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 16 minuta
3

18:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.