GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PejëStacioni Pejë

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 40 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 53 minuta
Çmimi total: 12
1

14:20PejëStacioni Pejë

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Try Tours
5€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 20 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.