GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TetovëStacioni Tetovë

11:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 24 minuta
3

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 7
1

11:40TetovëStacioni Tetovë

13:36PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 24 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5
1

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 24 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 12
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 34 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 12
1

17:00TetovëStacioni Tetovë

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 24 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:40PejëStacioni Pejë

Omega T.
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.