GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:40PejëStacioni Pejë

06:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

07:00Prishtinë

Pranvera Tours
?€

05:40PejëStacioni Pejë

06:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

07:00Prishtinë

Pranvera Tours
?€

05:40PejëStacioni Pejë

06:55Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

07:00Prishtinë

Pranvera Tours
?€

06:20PejëStacioni Pejë

07:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

07:40Prishtinë

Gjocaj Tours
?€

06:40PejëStacioni Pejë

07:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:00Prishtinë

Miroci
?€

07:20PejëStacioni Pejë

08:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:40Prishtinë

Deli Abazi
?€

07:40PejëStacioni Pejë

08:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

09:00Prishtinë

Orbita
?€

08:20PejëStacioni Pejë

09:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

09:40Prishtinë

Koha
?€

08:40PejëStacioni Pejë

09:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:00Prishtinë

Mendi
5€

09:00PejëStacioni Pejë

10:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:20Prishtinë

Koha
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.