GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Prishtinë

07:40Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:50PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
?€

08:40Prishtinë

08:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:00PejëStacioni Pejë

Miroci
?€

09:20Prishtinë

09:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
?€

10:00Prishtinë

10:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

11:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€

10:40Prishtinë

10:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:00PejëStacioni Pejë

Mendi
?€

11:20Prishtinë

11:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:40PejëStacioni Pejë

Monika
?€

12:00Prishtinë

12:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€

12:20Prishtinë

12:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€

12:40Prishtinë

12:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:00PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€

13:20Prishtinë

13:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:40PejëStacioni Pejë

Euro - Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.