GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Partesh, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:46ParteshStacioni Partesh

08:57GjilanStacioni Gjilan

Kater Vellezerit
?€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 13 minuta
3

09:10GjilanStacioni Gjilan

10:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.