GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00OhërStacioni Ohër

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.