GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Leshnicë, Shqipëri Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:08LeshnicëStacioni Leshnicë

14:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 27 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

12:53LeshnicëStacioni Leshnicë

15:18TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 42 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

16:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:54LeshnicëStacioni Leshnicë

15:19TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 41 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

16:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

14:01LeshnicëStacioni Leshnicë

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:54LeshnicëStacioni Leshnicë

17:19TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 41 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

18:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

15:08LeshnicëStacioni Leshnicë

17:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 27 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

18:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.