GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:36LibrazhdStacioni Librazhd

11:49TiranëStacioni Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 11 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

12:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:29LibrazhdStacioni Librazhd

13:42TiranëStacioni Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 18 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

13:49TiranëStacioni Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 11 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

15:30LibrazhdStacioni Librazhd

16:43TiranëStacioni Tiranë

Green Bus Travel
300Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 17 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

15:35LibrazhdStacioni Librazhd

16:48TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 12 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.