GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peshkopi, Shqipëri Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:20PeshkopiStacioni Peshkopi

07:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 29 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

08:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 800 Lekë
1

07:20PeshkopiStacioni Peshkopi

09:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 29 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

10:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

09:20PeshkopiStacioni Peshkopi

11:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
600Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 29 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

12:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 800 Lekë
1

12:20PeshkopiStacioni Peshkopi

14:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 29 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

14:20PeshkopiStacioni Peshkopi

16:31TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 29 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 700 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.