GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Sarajevë, Bosnja dhe Hercegovina

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00OhërStacioni Ohër

17:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: SteptwrsPritja: 2 orë, 6 minuta
3

20:00ShkupStacioni Shkup

08:00SarajevëStacioni Sarajevë

Steptwrs
?€
Kohëzgjatja totale:~17 orë
1

15:30OhërStacioni Ohër

18:24ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
250den
2
Ndërrim në: SteptwrsPritja: 1 orë, 36 minuta
3

20:00ShkupStacioni Shkup

08:00SarajevëStacioni Sarajevë

Steptwrs
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
1

15:30OhërStacioni Ohër

18:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: SteptwrsPritja: 1 orë, 36 minuta
3

20:00ShkupStacioni Shkup

08:00SarajevëStacioni Sarajevë

Steptwrs
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
1

16:00OhërStacioni Ohër

18:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: SteptwrsPritja: 1 orë, 6 minuta
3

20:00ShkupStacioni Shkup

08:00SarajevëStacioni Sarajevë

Steptwrs
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë
1

16:30OhërStacioni Ohër

19:24ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
250den
2
Ndërrim në: SteptwrsPritja: 36 minuta
3

20:00ShkupStacioni Shkup

08:00SarajevëStacioni Sarajevë

Steptwrs
?€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.