GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Novosellë (Pejë), Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:28Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

07:45PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 15 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

09:13Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

09:30PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

09:45PejëStacioni Pejë

11:22PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

16:43Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

17:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.