GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nivokaz, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:05NivokazStacioni Nivokaz

17:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 11 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:54PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:05NivokazStacioni Nivokaz

17:49GjakovëStacioni Gjakovë

vÁlirimi
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 13 minuta
3

18:02GjakovëStacioni Gjakovë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.