GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nish, Serbi Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00NishStacioni Nish

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 1 orë
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 30

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.