GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nish, Serbi Drenas, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30NishStacioni Nish

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Kujtimi ToursPritja: 15 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

12:35DrenasStacioni Drenas

Kujtimi Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

08:30NishStacioni Nish

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Lindi TursPritja: 30 minuta
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:50DrenasStacioni Drenas

Lindi Turs
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

08:30NishStacioni Nish

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Vellazerit FeriziPritja: 45 minuta
3

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

12:54DrenasStacioni Drenas

Vellazerit Ferizi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

08:30NishStacioni Nish

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Gëzimi KompaniPritja: 1 orë
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20DrenasStacioni Drenas

Gëzimi Kompani
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.