GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 1 orë
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

12:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 45 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15
1

12:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 30 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 15 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.