GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:54PejëStacioni Pejë

Agjensia Turistike Labinoti
4€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 21 minuta
3

08:15PejëStacioni Pejë

08:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Gramozi
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

07:10MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:49PejëStacioni Pejë

Ariani
4€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 11 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

09:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Edi Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

08:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:09PejëStacioni Pejë

Valoni Reisen
4€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 21 minuta
3

10:30PejëStacioni Pejë

10:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

11:20MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:59PejëStacioni Pejë

Ariani
4€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 16 minuta
3

13:15PejëStacioni Pejë

13:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Xeni Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

11:20MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:59PejëStacioni Pejë

Ariani
4€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 16 minuta
3

13:15PejëStacioni Pejë

13:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Xeni Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

14:10MitrovicëStacioni Mitrovicë

15:49PejëStacioni Pejë

Agjensia Turistike Labinoti
4€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 11 minuta
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Edi Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

15:10MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:49PejëStacioni Pejë

Ariani
4€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 11 minuta
3

17:00PejëStacioni Pejë

17:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Gramozi
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5
1

16:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:59PejëStacioni Pejë

Agjensia Turistike Labinoti
4€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 16 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Gramozi
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.