GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
1.8€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 10 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Miroci
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 2.8
1

09:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
1.8€
2
Ndërrim në: Egzoni ToursPritja: 10 minuta
3

10:25PrishtinëStacioni Prishtinë

10:41Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Egzoni Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.