GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Malishevë, Kosovë Ulm, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:45MalishevëStacioni Malishevë

08:00UlmStacioni Ulm

Atmaxha
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:15MalishevëStacioni Malishevë

12:12PrizrenStacioni Prizren

Lindi
1.5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 1 orë, 48 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 45 minuta
Çmimi total: 71.5
1

11:20MalishevëStacioni Malishevë

12:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
3€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 53 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 40 minuta
Çmimi total: 73
1

12:30MalishevëStacioni Malishevë

13:27PrizrenStacioni Prizren

Rudi
3€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 33 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 30 minuta
Çmimi total: 73
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.