GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malësi e Re, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:20Prizren

08:55Malësi e ReStacioni Malësi e Re

10:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Nt Dardani
?€

08:40Prizren

09:15Malësi e ReStacioni Malësi e Re

10:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€

09:00Prizren

09:35Malësi e ReStacioni Malësi e Re

10:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
?€

09:30Prizren

10:05Malësi e ReStacioni Malësi e Re

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€

09:55Prizren

10:30Malësi e ReStacioni Malësi e Re

11:52PrishtinëStacioni Prishtinë

Jeta
?€

10:10Prizren

10:45Malësi e ReStacioni Malësi e Re

12:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€

10:25Prizren

11:00Malësi e ReStacioni Malësi e Re

12:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Erza
?€

10:40Prizren

11:15Malësi e ReStacioni Malësi e Re

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Gashi
?€

11:05Prizren

11:40Malësi e ReStacioni Malësi e Re

13:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€

12:30Prizren

13:05Malësi e ReStacioni Malësi e Re

14:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.