GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lulëzim, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30Libohovë

13:16LulëzimStacioni Lulëzim

15:52DurrësStacioni Durrës

16:27Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë

13:00Tepelenë

13:21LulëzimStacioni Lulëzim

15:54DurrësStacioni Durrës

16:50Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

14:00Kakavijë

15:11LulëzimStacioni Lulëzim

17:47DurrësStacioni Durrës

18:22Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë

15:15Gjirokastër

16:01LulëzimStacioni Lulëzim

18:24DurrësStacioni Durrës

Kopo Trans
?Lekë

15:30Gjirokastër

16:16LulëzimStacioni Lulëzim

18:39DurrësStacioni Durrës

19:14Tiranë

Argjiro Shpk
?€

15:00Delvinë

16:56LulëzimStacioni Lulëzim

19:32DurrësStacioni Durrës

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

15:00Konispol

17:04LulëzimStacioni Lulëzim

19:40DurrësStacioni Durrës

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

16:00Kakavijë

17:11LulëzimStacioni Lulëzim

19:47DurrësStacioni Durrës

20:22Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë

22:00Delvinë

23:56LulëzimStacioni Lulëzim

02:32DurrësStacioni Durrës

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:15LulëzimStacioni Lulëzim

14:48LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

15:00LushnjeStacioni Lushnje

16:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
1

13:16LulëzimStacioni Lulëzim

14:49LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

15:00LushnjeStacioni Lushnje

16:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
1

13:19LulëzimStacioni Lulëzim

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

15:11LushnjeStacioni Lushnje

16:14DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

13:21LulëzimStacioni Lulëzim

14:39LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

14:49LushnjeStacioni Lushnje

15:52DurrësStacioni Durrës

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
1

14:15LulëzimStacioni Lulëzim

15:48LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

16:00LushnjeStacioni Lushnje

17:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
1

15:11LulëzimStacioni Lulëzim

16:44LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 16 minuta
3

17:00LushnjeStacioni Lushnje

17:59DurrësStacioni Durrës

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
1

15:14LulëzimStacioni Lulëzim

16:47LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 13 minuta
3

17:00LushnjeStacioni Lushnje

17:59DurrësStacioni Durrës

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

15:45LulëzimStacioni Lulëzim

17:18LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 18 minuta
3

17:36LushnjeStacioni Lushnje

18:39DurrësStacioni Durrës

Argjiro Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

16:01LulëzimStacioni Lulëzim

17:21LushnjeStacioni Lushnje

Kopo Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro ShpkPritja: 15 minuta
3

17:36LushnjeStacioni Lushnje

18:39DurrësStacioni Durrës

Argjiro Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

16:44LulëzimStacioni Lulëzim

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 25 minuta
3

18:29LushnjeStacioni Lushnje

19:32DurrësStacioni Durrës

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.