GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lluzhan, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:36LluzhanStacioni Lluzhan

15:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Profiti
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 53 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

14:36LluzhanStacioni Lluzhan

15:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 53 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

14:46LluzhanStacioni Lluzhan

15:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 43 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

14:46LluzhanStacioni Lluzhan

15:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 43 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

14:56LluzhanStacioni Lluzhan

15:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 33 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

15:06LluzhanStacioni Lluzhan

15:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Ii
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 23 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~5 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

15:36LluzhanStacioni Lluzhan

16:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Reis
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 53 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

15:46LluzhanStacioni Lluzhan

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Toni Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 43 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

15:56LluzhanStacioni Lluzhan

16:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 33 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

16:06LluzhanStacioni Lluzhan

16:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 23 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.