GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Libonik, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:18LibonikStacioni Libonik

19:03TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 42 minuta
3

19:45TiranëStacioni Tiranë

20:23DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 180 Lekë
1

17:03LibonikStacioni Libonik

19:48TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 32 minuta
3

20:20TiranëStacioni Tiranë

20:55DurrësStacioni Durrës

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.