GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kulluricë, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

19:40DurrësStacioni Durrës

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

18:37LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 29 minuta
3

19:06LushnjeStacioni Lushnje

20:09DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.