GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kulluricë, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

19:58VorëStacioni Vorë

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

20:47VorëStacioni Vorë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
1

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 15 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

20:47VorëStacioni Vorë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
1

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: DitatransPritja: 15 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

20:54VorëStacioni Vorë

Ditatrans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta
1

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

21:00TiranëStacioni Tiranë

21:17VorëStacioni Vorë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
1

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Alti. 07Pritja: 20 minuta
3

20:00DurrësStacioni Durrës

20:25VorëStacioni Vorë

Alti. 07
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

15:27KulluricëStacioni Kulluricë

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 40 minuta
3

20:20DurrësStacioni Durrës

20:41VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.