GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kukës, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00KukësStacioni Kukës

13:07DurrësStacioni Durrës

Fat-5
400Lekë

12:10KukësStacioni Kukës

14:17DurrësStacioni Durrës

Armed
400Lekë

13:30KukësStacioni Kukës

15:37DurrësStacioni Durrës

Fat-5
400Lekë

14:30KukësStacioni Kukës

16:37DurrësStacioni Durrës

Armed
400Lekë

16:30KukësStacioni Kukës

18:37DurrësStacioni Durrës

Armed
400Lekë

17:30KukësStacioni Kukës

19:37DurrësStacioni Durrës

Armed
400Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:15KukësStacioni Kukës

12:14TiranëTerminali Lindor

Seidi - Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 15 minuta
3

12:29TiranëTerminali Lindor

13:04DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta
1

10:15KukësStacioni Kukës

12:14TiranëTerminali Lindor

Seidi - Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 16 minuta
3

12:30TiranëTerminali Lindor

13:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

10:15KukësStacioni Kukës

12:14TiranëTerminali Lindor

Seidi - Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 16 minuta
3

12:30TiranëTerminali Lindor

13:05DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

10:15KukësStacioni Kukës

12:14TiranëTerminali Lindor

Seidi - Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 16 minuta
3

12:30TiranëTerminali Lindor

13:05DurrësStacioni Durrës

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
1

10:15KukësStacioni Kukës

12:14TiranëTerminali Lindor

Seidi - Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 16 minuta
3

12:30TiranëTerminali Lindor

12:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

10:15KukësStacioni Kukës

12:14TiranëTerminali Lindor

Seidi - Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 19 minuta
3

12:33TiranëTerminali Lindor

13:08DurrësStacioni Durrës

Linda 80
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
1

10:15KukësStacioni Kukës

12:14TiranëTerminali Lindor

Seidi - Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 19 minuta
3

12:33TiranëTerminali Lindor

13:08DurrësStacioni Durrës

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
1

10:17KukësStacioni Kukës

12:16TiranëTerminali Lindor

Rilindi Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 13 minuta
3

12:29TiranëTerminali Lindor

13:04DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
1

10:17KukësStacioni Kukës

12:16TiranëTerminali Lindor

Rilindi Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 14 minuta
3

12:30TiranëTerminali Lindor

13:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
1

10:17KukësStacioni Kukës

12:16TiranëTerminali Lindor

Rilindi Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 14 minuta
3

12:30TiranëTerminali Lindor

13:05DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.