GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kukës, Shqipëri Salsburg, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00KukësStacioni Kukës

06:59SalsburgStacioni Salsburg

Deva Tours
90€

07:30KukësStacioni Kukës

07:29SalsburgStacioni Salsburg

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30KukësStacioni Kukës

07:29TiranëStacioni Tiranë

Laçi Kompani
500Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 31 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

07:59SalsburgStacioni Salsburg

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 29 minuta
Çmimi total: 90
1

07:00KukësStacioni Kukës

09:28ShkodërStacioni Shkodër

Vellezrit Kopani
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 2 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29SalsburgStacioni Salsburg

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 29 minuta
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.