GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Salsburg, Austri Kukës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00SalsburgStacioni Salsburg

18:59KukësStacioni Kukës

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00SalsburgStacioni Salsburg

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
60€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:10KukësStacioni Kukës

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 10 minuta
Çmimi total: 75
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.